Слухай онлайн
Політика

Юрій Холод представив нового голову Дрогобицької РДА

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/2
Сьогодні, 3 березня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод представив громаді району новопризначеного голову райдержадміністрації. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Ним став Омелян Богданович Стасула.

ʺЦе останній з призначених голів райдержадміністрацій на Львівщині, команда укомплектована, повна. Ми маємо командно працювати на благо області. На плечі нового голови РДА лягає величезна відповідальність за втілення реформ: децентралізації, медичної, освітньої, земельної. Бажаю новому керівнику багато працювати щиро для мешканців цього чудового краю. Бажаю якісної співпраці зі всіма гілками влади, керівниками і структурами, громадськістюʺ, - наголосив Юрій Холод.

Зі свого боку, Омелян Стасула задекларував готовність співпрацювати з громадськістю та творити позитивні зміни, працювати на благо мешканців. 

Розпорядження №162/2020-рп Про призначення О.Стасули головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області Президент України Володимир Зеленський підписав 28 лютого 2020 року. Із документом можна ознайомитися за посиланням. 

Новопризначений керівник закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені І Франка за спеціальністю ʺПедагогіка і методика середньої освіти. Музикаʺ, кваліфікація - ʺВчитель музики, етики і естетики загальноосвітньої школи другого та третього ступенівʺ.

До призначення на посаду голови Дрогобицької РДА Омелян Стасула працював методистом по фольклору у Дрогобицькому районному народному домі ʺПросвітаʺ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ