Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

З початку року на Львівській залізниці троє людей загинули в аваріях

У січні-серпні 2015 року на Львівській залізниці зафіксували 12 випадків ДТП, у яких травмувались десять людей, троє з них — загинули. Торік за 8 місяців трапилося 11 таких інцидентів із чотирма постраждалими та одним смертельним випадків, повідомили у прес-центрі Львівської залізниці.

Залізничники Львівської магістралі вкотре звертають увагу водіїв та пасажирів на необхідність беззаперечно дотримуватися правил дорожнього руху, адже всі інциденти стаються саме із вини водіїв автотранспорту. Водій, який перетинає залізничний переїзд  повинен усвідомлювати, що на цій ділянці безумовну перевагу у русі має потяг, треба дати йому дорогу. Про це застерігають і світлофорна та звукова сигналізація, і шлагбауми, і дорожні знаки, і інформаційно-роз’яснювальні щити на пунктах чергових по переїзду.

«Ми встановлюємо панно перед переїздами із попередженнями для  водіїв, що переїзд – це небезпечна зона, роздаємо пам’ятки на переїздах, особливо водіям автобусів та маршрутних таксі. Також залізничники постійно проводять зустрічі у школах, коледжах та університетах, аби роз’яснити якомога ширшому колу осіб правила перетину переїздів. А від минулого року при ремонті залізничних переїздів впроваджуємо нові технології: замість гумо-кордового покриття використовують залізобетонний настил, який прослужить кілька десятків років», — розповідає головний ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту Львівської залізниці Володимир Чернега.

Львівська магістраль щороку виділяє близько 70 мільйонів гривень на заходи із безпеки руху. Із 1650-ти переїздів, які є на території залізниці, на 360-тьох працюють чергові працівники, котрі пильнують безпеку та фіксують можливі порушення, аби потім передати інформацію до правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ