Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

З початку року в області працевлаштували пів тисячі переселенців

На рахунки працедавців цьогоріч перерахували компенсацію за працевлаштування ВПО уже 5,7 млн грн, повідомляють в ЛОДА.

Упродовж чотирьох місяців цього року 208 працедавців Львівщини отримали позитивне рішення щодо надання компенсації витрат з оплати праці за забезпечення роботою 500 вимушено переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

В основному переселенці працевлаштовані у компанії, що ведуть діяльність у таких сферах як оптова і роздрібна торгівля, переробна промисловість, охорона здоров’я та надання соціальної допомоги, тимчасове розміщування й організація харчування, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, сільське господарство тощо. На рахунки 202 працедавців цьогоріч уже перерахували 5,7 млн грн.

Нагадаємо, у січні-квітні цього року фахівці обласної служби надавали послуги у сфері працевлаштування 1370 особам, які переїхали з тимчасово окупованих територій або районів активного ведення бойових дій (825 з них звернулися у поточному році). Забезпечили роботою 256 переселенців. Станом на 1 травня на Львівщині за сприяння служби зайнятості роботу шукали 376 людей зі статусом ВПО, у тому числі 268 безробітних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ