Слухай онлайн
Cуспільство

З понеділка в Луцьку запускають електронний квиток

З 11 листопада у Луцьку запроваджується розрахунок у громадському транспорті електронним квитком. Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Електронний квиток в Луцьку.

У перехідний період у громадському транспорті розрахунок здійснюватимуть електронними картками та готівкою

Нині триває видача електронних квитків представникам пільгових категорій громадян. Уже більше 18 тисяч пільговиків отримали такі документи. Загалом, у Луцьку більше 50 тисяч громадян, які є представниками такої категорії населення.

У зв'язку з тим, що ще не усі пільговики отримали електронні квитки, вирішено запровадити короткотерміновий пільговий період, коли у громадському транспорті можна буде розрахуватися готівкою чи за допомогою електронного квитка.

Також уже 22 тисячі учнів навчальних закладів міста отримали електронні квитки.

Уже сьогодні розпочинається продаж неперсоніфікованих електронних квитків.

Для зручності у Луцьку буде встановлено 40 терміналів, у яких можна придбати та поповнити електронний квиток. Це будуть комплексні термінали, де кожен зможе, окрім поповнення електронного квитка, оплатити за комунальні послуги, послуги мобільного зв'язку, інтернету тощо.

Вартість електронного квитка становить 35 гривень.

Окрім цього, 35 терміналів для поповнення електронного квитка буде встановлено у торгових павільйонах на зупинках громадського транспорту.

Натомість у Львові процес впровадження електронного квитка під загрозою зриву.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ