Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

За місяць у Львові видали 468 дублікатів загублених ЛеоКарт

У березні цього року видали 468 дублікатів загублених ЛеоКарт. Для повторного виготовлення картки слід звернутися в один із пунктів прийому документів/видачі карток.
Фото - ЛМР

З собою потрібно мати документ, що посвідчує особу, повідомили в ЛМР.

«Був випадок, коли ЛеоКарт губили аж 5 разів і стільки ж картку доводилося передруковувати. Загалом тільки в березні було видано 468 дублікатів загублених ЛеоКарт.

Наполегливо просимо бути уважними і бережно ставитися до своєї транспортної картки. Після впровадження безготівкової оплати пенсійне посвідчення чи будь-яке інше, що дає право на пільговий проїзд, вже не можна буде використовувати як альтернативу пільговій транспортній картці ЛеоКарт. А відсутність валідації проїзду призведе до накладення штрафу», - наголошують у ЛКП «Львівавтодор».

У комунальному підприємстві нагадують: повторно виготовити втрачену ЛеоКарт можна у Центрі обслуговування пасажирів, або в будь-якому з пунктів прийому документів та видачі пільгових карток. Втрачена картка при цьому блокується.

Керівник Львівавтодору показав "глибокі знання" з впровадження е-квитка

При собі потрібно мати документ, який посвідчує особу, фото – якщо людина бажає його змінити на новій ЛеоКарт, а також квитанцію про оплату вартості картки (станом на зараз - 60 грн). У Центрі обслуговування пасажирів вартість нової ЛеоКарт можна оплатити на місці через термінал EasyPay.

Якщо ж було знайдено чужу ЛеоКарт, то її можна передати контролерам, принести у будь-який з пунктів прийому документів та видачі пільгових карток, або просто зателефонувати на «гарячу лінію» ЛеоКарт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ