Слухай онлайн
Cуспільство

За останні п’ять днів у ДТП в Польщі загинуло 40 осіб

Протягом останніх п’яти днів у ДТП в Польщі загинуло 40 осіб, а понад півтисячі були поранені. Від п’ятниці триває поліційна акція «Лапмадка», що має обмежити кількість нещасних випадків на дорогах.

Функціонери закликають дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема поблизу кладовищ, де частішими є затори, і звертати увагу на пішоходів.

Особливо строго поліція ставиться до нетверезих водіїв, а також перевіряє технічний стан автомобілів і те, чи діти подорожують пристебнуті у відповідних автокріслах.

Частиною акції «Лапмадка» є запобігати крадіжкам на кладовищах, не лише квітів і лампадок, але й особистих речей. «Це час, яким намагаються скористатися злодії, злочинці. Вони крадуть те, що ми принесели на могили, або обкрадають відвідувачів – це кишенькові злодії. При нагоді ми закликаємо, особливо жінок, звертати увагу на те, що вони роблять зі своєю сумкою. Іноді її залишають на надмогильній плиті чи на лавочці при могилі. На жаль, злодії це використовують», – каже Давід Марціняк з Головної комендатури поліції.

У межах акції «Лапмадка» працює 5 тисяч поліціантів.

Польське радіо 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ