Слухай онлайн
Cуспільство

Захворюваність коронавірусом серед дітей області зросла з 5 до 8%

Ситуація із захворюваністю на ковід в області ускладнюється, адже хворіють, як дорослі, так і діти. Зокрема останні хворіють більше і складніше, аніж на старті пандемії.
фото - пресслужба ЛОДА

Про це розповіла під час брифінгу керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко, - передає пресслужба ЛОДА.

"Загалом частка дітей серед хворих на коронавірус виросла. Штам Дельта уражає дитяче населення більше, ніж раніше. Зокрема у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ сьогодні перебуває 44 дитини, чого раніше не було. До цього ми спостерігали в стаціонарах не більше 8-10 дітей", - зазначила вона.

Зокрема, за її словами, якщо на старті пандемії приблизно 5% серед усіх захворілих це були діти і більшість з них хворіли амбулаторно, то сьогодні цей показник зріс до 8%.

"Зрозуміло, що є також  велика кількість дітей, які знаходяться вдома і клінічна картина в них може бути легка: банальний нежить, температура. Батьки не думають, що це може бути дельта, а це власне і є той вірус, який може передаватись і викликати небезпечні захворювання. Тому до дітей зараз особлива увага",- додала Наталія Іванченко.

Як розповів регіональний координатор з питань вакцинації від ковіду Олег Когут ще раніше МОЗ України затвердило рекомендації експертів щодо щеплення дітей від 12 років за певних умов.

Так, сьогодні на Львівщині вже вакциновані приблизно 630 дітей, в основному у віці 16-17 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ