Слухай онлайн
Здоров'я

Захворюваність на ковід серед дитячого населення Львівщини зменшилась майже вдвічі

У порівнянні із груднем минулого року, у січні захворюваність на ковід серед дитячого населення області зменшилась майже на 50%. Про це розповіла керівник Львівської обласної дитячої лікарні "Охматдит" Олександра Бурда, - інформує пресслужба ЛОДА.
Фото Олена Ляхович

"Якщо порівняти, то у січні в нас було проліковано 40 дітей, що на 45% є меншим, аніж у грудні минулого року",-  зазначила Олександра Бурда.

Серед дітей, які найчисельніше поступають в «Охматдит», діти до 1 року.

"Серед тих дітей, які до нас поступають, більшість - це діти першого року життя. Якщо взяти 2020 рік, то в нас було 27 % таких пацієнтів, у січні 2021 року - 71 %. Такі діти вимагають більшої уваги, вони є складніші і зазвичай мають госпіталізуватись",- розповіла Олександра Бурда.

Та додала:

"Основний симптом, з яким вони поступають, є гіпертермія. Це гарячка, яка не збивається, вона погано піддається антипіретикам, тобто жарознижувальним. Чим менша дитина, тим швидше в неї може розвинутись набряк мозку, можуть бути судоми".

Додамо, за увесь час від початку карантину у Львівській обласній дитячій лікарні "Охматдит"  пролікували майже пів тисячі маленьких пацієнтів із підозрою та підтвердженим коронавірусом.

За добу на Львівщині підтвердили 167 випадків COVID-19

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ