Слухай онлайн
Політика

Захисникам Тимошенко не дають всіх матеріалів «справи Щербаня»

Генеральна прокуратура України не надала захисту Юлії Тимошенко матеріали «справи Щербаня» у повному обсязі. Про це повідомив захисник лідера опозиції Олександр Плахотнюк.

За словами Плахотнюка, повідомлення від ГПУ про можливість ознайомлення з матеріалами справи він отримав лише вчора, повідомляє сайт "Батьківщини".

«Однак, коли я сьогодні прийшов до ГПУ, виявилось, що слідчі надають матеріали справи, але не всі. Ключові епізоди, які нібито містять покази свідків щодо причетності Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня, захисту надавати заборонено», - розповів Олександр Плахотнюк.

«Слідчі мотивують це тим, що ознайомлення з цими матеріалами може перешкодити подальшому розслідуванню справи. Це аж ніяк не в’яжеться із заявою Генпрокурора Віктора Пшонки про завершення розслідування справи, яку він зробив ще 2 тижні тому», - підкреслив захисник.

Він також нагадав, що так само два тижні тому Віктор Пшонка заявив, що у зв’язку із завершенням розслідування захист уже може знайомитися зі справою.

Плахотнюк розповів, що у зв’язку із ненаданням всіх матеріалів справи він звернувся до ГПУ із офіційною заявою. «Щойно захист отримає копію постанови про часткову відмову в наданні матеріалів справи, ми оскаржимо ці дії в суді», - повідомив Олександр Плахотнюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ