Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

"Закликаю всіх громадян України приготуватися до акцій громадянської непокори", - Ярош.

"Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі", - Дмитро Ярош про останні події і Одесі.

"Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу - адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим", - зазначив Ярош у Facebook.

"Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано... Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде.

Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху "Правий сектор" приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу.

Командування ДУК ПС та керівництву громадсько-політичного крила "Правого сектору" подати конкретні пропозиції щодо проведення акцій та заходів, розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил, з метою об'єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями", - зокрема додав лідер Правого Сектору.

 

По Одесі.Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на...

Posted by Дмитро Ярош on 9 вересня 2015 р.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ