Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Політика

Залужний подякував усім, хто поруч: "Українці обовʼязково переможуть"

Щойно відбулась зустріч Президента України Володимира Зеленського і Головнокомандувача збройних сил України Валерія Залужного.

"Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України. Обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України. Час для такого оновлення – саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді. Обов'язково переможемо! Слава Україні!", - повідомив Президент України Володимир Зеленський на Facebook-сторінці.

Своєю чергою на сторінці Головнокомандувача ЗС України, з'явилось повідомлення Валерія Залужного. В якому він зазначив, що на зустрічі з Володимиром Зеленський було прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії у війні з росією.

"В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх. Українці обовʼязково переможуть. Слава Україні!", - зокрема зазначено в повідомленні Валерія Залужного.

Про жодні кадрові зміни наразі не повідомлено, однак УП з посиланням на власні джерела повідомила що указ про звільнення Валерія Залужного має з’явитися сьогодні ввечері після зустрічі з журналістами, яка запланована на 18:30

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ