Як повідомив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак, Львівська міська рада розшукує водія автомобіля з номером ВС5582ВМ, який викинув старі шини біля підземного контейнерного майданчика для змішаних відходів на вул. Ранковій, 49, - інформує прес-службі ЛМР.
Старі шини можна безкоштовно здати на майданчиках для прийому великогабаритних та негабаритних відходів на вул. Жовківська, 18 та вул. Льва, 4а.
ʺЗ метою впровадження Європейських стандартів поводження з ТПВ, Львівська міська рада відкрила два майданчики для прийому великогабаритних та негабаритних відходів (вул. Жовківська, 18 та вул. Льва, 4а). На цих майданчиках мешканці Львова можуть безоплатно здати старі меблі, електроніку, шини, дрібне будівельне сміття тощо, які потім ЛКП ʺЛьвівспецкомунтрансʺ скерує на утилізацію.
Ми доклали великих зусиль, аби в місті замість відкритих майданчиків почали з'являтися сучасні майданчики з підземними контейнерами. Тому особливо прикро, коли дехто вважає, що загальні правила його не стосуються, і він може викидати відходи там, де йому заманеться.
Так, 23 вересня було відкрито новий майданчик з підземними контейнерами на вул. Ранковій. А вже 26 вересня відеокамери зафіксували, як водій машини викидає старі шини прямо біля підземних контейнерів.
Просимо всіх, хто впізнав водія машини ВС5582ВМ, або випадково його побачить, передати, що на нього чекають у департаменті з питань поводження з відходами на вул. Жовківській, 18 (тел. 297−55−49). Готові надати водієві персональну консультацію щодо правил поводження з відходами у місті Львовіʺ, — повідомив Сергій Бабак.
Нагадаємо, 23 вересня на вул. Ранкова, 49 відкрили підземний контейнерний майданчик, де розмістили 4 контейнери для змішаних відходів — по 1,1 м³ кожен. Поряд також стоять контейнери закритого типу — так званих ʺдзвіночківʺ для збору пластику та скла.
Натомість, на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) відкрили вже другий у місті майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. Тут львів’яни мають змогу безкоштовно здати деревину (старі меблі, вікна, двері), побутову техніку (холодильники, телевізори, пральні машини), шини, скло, папір, метал, а також дрібні будівельні відходи.