Слухай онлайн
Cуспільство

Завдяки поліцейській з Львівщини учениця змогла здати ЗНО

Як повідомили 9 липня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області, на Львівщині завдяки небайдужій поліцейській – дільничному офіцеру поліції Бродівського відділення поліції Наталії Шелест учениця змогла взяти участь у здачі ЗНО.
Наталія Шелест. Фото: поліція Львівської області

30 червня, під час проведення ЗНО у місті Броди, одна із абітурієнток, мешканка села, з’ясувала, що забула вдома паспорт. Через це дівчинка не могла взяти участь у здачі ЗНО. Школярка намагалась зв’язатись телефоном із родичами та сусідами, проте спроби виявились марними.

Тим часом дільнична офіцер поліції Бродівського відділення поліції Наталія Шелест, котра несла службу поблизу школи, побачила відчай дівчинки та прийшла їй на допомогу – організувала доставку паспорта з села, внаслідок чого учениця змогла вчасно здати ЗНО.

«Просимо вас відзначити Наталію Шелест за проявлені рішучість, оперативність та доброту», - йдеться у листі-подяці, надісланому дирекцією школи на ім’я начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Василя Віконського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");