Слухай онлайн
Cуспільство

Завтра в лікарні швидкої допомоги відкриють центр трансплантології

До 30-річчя Незалежності України 25 серпня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова відкривають сучасний центр трансплантології та фотовиставку “Час жити”.

Про це інформує пресслужба ЛМР. 

«Це ще один важливий крок на шляху України до трансплантаційної незалежності, який ми хочемо зробити спільно з вами та нашими пацієнтами», - кажуть у лікарні.

Відтак, 25 серпня у Львові з'явиться перший в Україні центр трансплантології з операційними та реанімацією всередині. Він стане місцем, де кількість врятованих завдяки трансплантації життів вимірюватиметься сотнями.

Наразі Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова у лідерах української трансплантації. Від початку 2021 року там пересадили 32 органи, а загалом виконали уже 54 трансплантації. Кожна – це шанс на життя для людини.

У межах заходу також презентують фотовиставка "Час жити". Це соціально-інформаційний проєкт, в якому взяли участь 14 українців, які отримали шанс на життя завдяки трансплантації органів. Вони фотографувалися із годинниками, які символізують час. Це час, який у них мало не забрала хвороба і який вони отримали завдяки донорському органу. Світлини прикрасять стіни нового відділення, аби надихати і бути позитивним прикладом для тих, хто ще зважується на трансплантацію.

Також фотовиставку “Час жити” протягом 25 серпня експонують на площі Ринок перед Львівською міською радою. Щоб підвищити обізнаність людей про трансплантації лікарі будуть роздавати перехожим листівки із міфами про донорство.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ