Слухай онлайн
Політика

Завтрашні акції протесту працівників банку «Надра» мають виключно політичний характер - нардеп

«Завтрашні акції протесту працівників банку «Надра» мають виключно політичний характер. Працівників банку до таких акцій змушує керівництво, оскільки прості працівники не знають, куди скеровуються гроші, виділені на рефінансування банку, вони не відповідають за дії менеджерів. Ці люди виконують вказівку начальства, бо бояться втратити своє робоче місце», - зазначив у коментарі «Гал-info» народний депутат України Степан Курпіль.
За його словами, тимчасова адміністрація Нацбанку буде захищати працівників та вкладників, бо свого часу така адміністрація була введена у Промінвестбанку, що значно покращило його роботу.
Нагадаємо, завтра працівники банку «Надра» з 12.00 до 14.00 год. призупинять свою роботу і вийдуть на вулиці з вимогою припинити знищувати банк. Вони написали відкритий лист до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням припинити звинувачення на адресу банку.
Нагадаємо, що Юлія Тимошенко вчора повідомила, що вважає за необхідне, щоб Національний банк ввів у банку «Надра» тимчасову адміністрацію.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ