Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Збільшують пропускну спроможність пунктів пропуску на в’їзд в Україну

Як інформують у прес-службі ДПСУ, напередодні новорічних та різдвяних свят потік транспортних засобів на в’їзд в Україну істотно зростає. Час перетинання державного кордону збільшується.
Фото: ДПСУ

Люди, які очікують на проходження контрольних процедур, поширюють у соціальних мережах інформацію про 8-годинні затримки. Зважаючи на ситуацію із передноворічним потоком подорожуючих, Державна прикордонна служба вживає комплекс усіх заходів, необхідних для швидкого оформлення на в’їзних каналах пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС.

Зокрема на більшості переходів на 10 – 20% збільшено кількість особового складу, задіяного до несення служби у нарядах із перевірки документів та огляду транспортних засобів. Окрім цього, додаткові наряди забезпечують підтримання режиму у пунктах пропуску та поблизу них.

Для забезпечення ритмічності пропуску українські прикордонники проводять регулярні зустрічі з представниками контрольних служб суміжних сторін.

З метою прискорення процесу на в’їзних каналах задіяно додаткові смуги руху, які у звичайному режимі обслуговують дипломатичний та автобусний канали.

В окремих пунктах пропуску обладнано додаткові робочі місця для нарядів із перевірки документів, а на найбільш активних напрямах готові до застосування мобільні комплекси прикордонного контролю ʺПОТОК-Аʺ.

Станом на сьогоднішній ранок, за інформацією польських прикордонників, черги легкових транспортних засобів сформувалися майже перед усіма автомобільними пунктами пропуску, однак вже до обіду кількість машин у черзі на в’їзд в Україну спільними зусиллями вдалося істотно зменшити на всіх напрямах. На даний момент оптимальними для перетинання кордону є пункти пропуску ʺХребенне – Рава Руськаʺ, ʺДолгобичув – Угринівʺ та ʺЗосін – Устилугʺ.

Найбільш завантаженими напрямами залишаються ʺДорохуськ – Ягодинʺ (близько 250 легкових ТЗ на в’їзд в Україну), ʺМедика – Шегиніʺ (близько 260 легкових машин) та ʺКорчова – Краківецьʺ (350 авто).

Зауважимо, що черги легкових транспортних засобів до країн ЄС з боку України відсутні. Держприкордонслужба прогнозує істотне зростання пасажиро-транспортного потоку до ЄС після завершення свят.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ