Спорт  |  Війна з Росією

Збірна учасників бойових дій України стала чемпіоном Європи з футболу

Збірна військовослужбовців-учасників бойових дій України стала чемпіоном Європи з футболу, - прес-служба Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України.

В Києві завершився перший Чемпіонат Європи з футболу серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни. Збірна України виборола золото, срібло отримала збірна Данії, а бронза дісталась збірній Грузії.

Впродовж трьох днів чотири команди змагались за перемогу. Матчі першого та другого турів чемпіонату Європи проходили на тренувальній базі ФК “Динамо” в Конча-Заспа. Фінальні матчі та нагородження переможців відбулися на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського.

Збірна України лідирувала із самого першого матчу. Наші футболісти не залишали найменшої можливості суперникам переміститися на своє поле. Натомість наносили нищівні атаки, більшість з яких завершувалась голом. Під час фінального матчу українці на 10 хвилині забили свій перший гол. Впродовж гри взяття воріт збірної Данії ще повторювалось чотири рази. У підсумку двобій Данія-Україна завершився із рахунком 0:5.

Збірна Грузії здобула впевнену перемогу над збірною Норвегії із рахунок 3:1. Причому перший гол забили норвежці, проте до кінця першого тайму їхні суперники зрівняли рахунок. У другому таймі футболісти з Грузії покращили своє становище і забили ще два м’яча у ворота норвежців.

Переможцями першого чемпіонату Європи серед команд військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни стала збірна України. Срібло отримала збірна Данії, а бронза дісталась збірній Грузії.

Довідка: Організатором першого чемпіонату Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ! ” та за підтримки Футбольного клубу “Динамо” (Київ) і Федерації футболу України.