Збірна юніорів Львівщина зі стрільби з лука виборола 11 медалей

Фото Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА
1/3
Збірна Львівщина виборола 11 медалей Чемпіонату України зі стрільби з лука. Про це повідомили 27 січня у пресслужбі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У Харкові 27 січня відбувся завершальний день чемпіонату України зі стрільби з лука серед юніорів. Відбулись фінальні змагання в особистому заліку.

Львівські лучники вибороли ряд медалей. Серед юніорів срібним призером став Олександр Панциру. 4 місце у Івана Пєркова, який лише в перестрілці поступився у боротьбі за бронзову медаль.

Бронзова медаль серед жінок у стрільбі з блочного лука у досвідченої Катерини Палехи.

28 січня вступають у боротьбу за медалі національного чемпіонату дорослі спортсмени, на яких очікує олімпійська вправа на дистанції 70 метрів.

За підсумками чемпіонату України серед юніорів та дивізіону блочного лука в активі збірної Львівщини 11 нагород різного гатунку:

• 3 три золоті
  • 4 чотири срібні
  • 4 чотири бронзові.

Нагадаємо, на чемпіонат України зі стрільби з лука у Харків Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА відрядило 60 спортсменів – 35 дорослих та 25 юніорів. Львівська збірна на змаганнях є однією з найчисельніших.