Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Зеленський назвав низку першочергових завдань у галузі будівництва доріг

Президент України Володимир Зеленський закликав відмовитися від ямкового ремонту, посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, забезпечити відповідальність підрядників за якість ремонту автошляхів, а також активізувати боротьбу з ʺтендерними тролямиʺ. Про це інформує прес-служба Глави держави.
Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента України

ʺДовгі роки у нашій країні існував так званий успішний стартап, завдяки якому деякі чиновники побудували собі не один маєток. Цей стартап називається ямковий ремонт. Він повинен піти в минуле. Ми говоримо про будівництво та капітальний ремонт доріг. У загальному обсязі робіт вони мають становити не менше 80%ʺ, – зазначив Президент під час участі у заході ʺЗшити Україну: безпека, будівництво, фінансуванняʺ у Державному агентстві автомобільних доріг.

За його словами, щодо всіх ремонтних робіт має бути гарантія та відповідальність підрядника, щоб навесні разом зі снігом не сходив асфальт.

Також Глава держави закликав жорстко посилити габаритно-ваговий контроль.

ʺЗ наших шляхів мають зникнути перевантажені фури, які залишають після себе колії. Минулого року встановлено інноваційні вагові комплекси з технологією weigh іn motion, тобто зважування у русі. Вони мають бути поширені на всю територію країни, а порушники – відповідати за знищення наших дорігʺ, – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави запропонував, щоб ці технології були застосовані на всіх нових дорогах, які будуватимуться цього року.

Крім того, Президент закликав місцеву владу активізувати роботу із затвердження переліку будівництва та ремонту доріг.

ʺНа сьогодні, до нашої зустрічі, це зробили, на жаль, лише 15 регіонів, ще 7 опрацьовуються зараз, а три області взагалі нам не надали цей перелікʺ, – сказав він.

Глава держави також звернувся до Антимонопольного комітету України з проханням активно співпрацювати з правоохоронними органами, надаючи їм інформацію про компанії – ʺтендерних тролівʺ, основним завданням яких є блокування тендерів.

ʺЯ хочу, щоб Антимонопольний комітет зробив цілу програму, і, якщо ми вже використовуємо таке слово, як ʺтроліʺ, давайте знайдемо, як ʺзабанитиʺ цих ʺтендерних тролівʺ, – наголосив Президент.

Володимир Зеленський зауважив, що українські громадяни давно не вірять обіцянкам і гарним слайдам презентацій, тому треба переконувати їх справами.

ʺДавайте доводити все справами. Я хочу, щоб українці справді відчули та побачили результат. Дуже хочеться, щоб ми з вами могли подорожувати, мандрувати нашою країною, щоб було приємно та безпечно. Це звучить парадоксально, але нам потрібно будувати для того, щоб зруйнувати. Зруйнувати міф, що Україна і хороші дороги – це несумісні речі. Тому давайте зруйнуємо цей міфʺ, – сказав Глава держави.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Уряд хоче за рік відремонтувати не менше 4 тис. км доріг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");