Слухай онлайн
Економіка

Зеленський: Зберегти зараз бізнес – дозволити країні жити в майбутньому

Як повідомили у прес-службі президента України, Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу
Фото: Офіс Президента України

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники уряду та банківського сектору.

ʺМалий та середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та немає великої фінансової ʺподушкиʺ. А саме бізнес – це робочі місця та податкиʺ, – наголосив Глава держави.

На нараді обговорили створення інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних завдяки кредитним канікулам та компенсації відсотків за кредитами так, щоб не збільшити кількість прострочених позик.

Президент також зауважив, що нові інструменти мають показати підприємцям, що ʺбілимиʺ бути вигідно.

ʺСвіт змінився. Працювати ʺв тініʺ сьогодні невигідно. Треба стимулювати зайнятість, запобігаючи неконтрольованій інфляціїʺ, – сказала радник керівника Офісу Президента України з банківських питань Вікторія Страхова.

ʺПотрібно створити нові та переосмислити наявні програми підтримки, тобто розширити підтримку тих, хто вже працює у різних сферах. Зберегти бізнес зараз – це як дозволити країні дихати й жити в майбутньомуʺ, – резюмував Володимир Зеленський.

Учасники наради вже найближчими днями представлять дієві програми для підтримки українського підприємництва.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у березні зафіксовано рекордно низькі показники голосувань Ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");