Слухай онлайн
Cуспільство

Згоду на легальне перебування в Польщі отримати нелегко

Торік одна п’ята іноземців, які клопоталися про згоду на перебування в Польщі, не отримала згоди. Про це пише Польське радіо.

До Польщі рибуває іноземців, які клопочуться про дозвіл на своє перебування в країні і його отримують. Проте, дедалі більше є негативних рішень, і тут відбулася зміна.

"Торік 18 відсотків офіційних заяв отримали відмову дозволу на перебування. Роком раніше було 10 відсотків відмов", – заявив речник Управління в справах іноземців Якуб Дудзяк.

Дані управління свідчать про те, що Польщу надалі вважають привабливою країною, особливо особи зі східного напрямку. У легальному перебуванні найбільше зацікавлені громадяни України, які отримують приблизно половину таких документів.

Серед причин відмови – наприклад, невиконання вимог, необхідних при наданні дозволу на тимчасове перебування (йдеться про мету та обставини, які не виправдовують необхідності перебувати в Польщі понад три місяці), відсутність необхідних документів, виявлення фіктивних роботодавців та місць, у яких нібито перебувають іноземці.

Польське радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");