Слухай онлайн
Cуспільство

Жінкам треба дати доступ до влади, - генсек ООН

Головне питання гендерної рівності полягає в доступі до влади, констатував генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш у промові з нагоди Міжнародного жіночого дня, - DW.

Головне питання гендерної рівності - у доступі до влади, тому завдання світової спільноти полягає у тому, щоб надати владу жінкам, заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш у зверненні з нагоди Міжнародного жіночого дня в четвер, 8 березня. Звернення оприлюднили на офіційному каналі служби новин ООН на YouTube.

У світі, як і раніше, в усіх сферах домінують чоловіки - включно з урядами країн, державними органами, приватними компаніями та міжнародними організаціями, констатував Гутерріш. Тому ООН, за його словами, "зробила гендерний паритет важливою частиною своєї реформи".

"Ми вже досягли паритету у Групі старших керівників - на найвищому рівні управління ООН. І найближчим часом ми досягнемо його на рівні керівників ООН у різних країнах. Наше завдання полягає в тому, щоб забезпечити паритет ООН у цілому на всіх рівнях", - зазначив він.

Це буде "ключовим елементом для боротьби з сексуальною експлуатацією і наругою на основі абсолютної нетерпимості до них і боротьби з сексуальними домаганнями", зазначив генсек. Він додав, що в ООН докладають зусиль, аби "жінки й чоловіки працювали разом за умов цілковитої рівності", оскільки таким чином вони зроблять внесок у побудову світу, в якому "між жінками й чоловіками також буде цілковита рівність".

DW

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ