Слухай онлайн
Cуспільство

27 жовтня волинські гірники блокували трасу біля митного переходу “Ягодин”

1/3
27 жовтня гірники шахт №10 “Новововолинська” та “Бужанська” на автобусах прибули до митного переходу “Ягодин” та провели акцію протесту, блокуючи рух транспорту на трасі «Київ – Варшава» поблизу села Старовойтове, що за 2 кілометри від міжнародного пункту пропуску. Про це повідомив сайт "Буг"

У двох місцях гірники Нововолинська заблокували шлях біля Ягодинської митниці. Гаслами та плакатами шахтарі намагалися привернути увагу влади та громадськості до проблеми невиплати заробітних плат. Людям просто увірвався терпець й вони заблокували трасу міжнародного значення.

У водіїв вантажівок вугільники своїми проблемами співчуття не викликали. Поблизу пункту пропуску утворились кілометрові затори, пасажири автобусів та легковиків помітно нервували й іноді доходило до шарпанини. Поляки, простоюючи в черзі, просили журналістів пояснити, в чому річ та чому поліція не вживає ніяких заходів.

Сформувалися дві черги – автомобілі, що пройшли митний контроль, рухаючись на Польщу, та ті , що вже прибули на Україну – їх зупинили гірники.

Пасажирка автобуса, якого не пропустили вугільники, скаржилася, що протестуючі виявляють розуміння до водіїв транспортних засобів, які рухаються в Польщу. Натомість тих, що повертаються з-за кордону в Україну тримають у “блокаді”.

Водії автівок гуртом подавали звуковий сигнал у знак власного протесту, виявляючи незгоду діям працівників вугільної галузі.

Лідер Незалежної профспілки шахти №10 “Нововолинська” Василь Прадід у свій день народження перебував на Ягодині разом з колегами. Він розповів, що неодноразово телефонував до Володимира Гунчика, проте губернатор його ігнорував. Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Корзун знаходиться за кордоном і не може вирішити питання виплати заборгованості шахтарям.

"Буг".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...