Слухай онлайн
Cуспільство

Дракони у центрі Львова: місто святкувало китайський Новий рік

Уночі проти 23 січня весь Китай відсвяткував настання Нового року. Святкові заходи відбулися як у КНР, так і в місцях проживання китайських громадян. Одним з таких міст стало Львів, у якому навчаються чимало жителів Піднебесної. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Від офіційної влади участь у святкових заходах взяв заступник посла КНР пан Шіа, який окрім привітань своїх співвітчизників, не забув привітати й українців з Днем Злуки.

«Я дуже радий, що ми разом відзначаємо ці два свята: українське і китайське. У вас свято Злуки, а у нас – Новий рік. У світі надзвичайно багато свят, але щоб на один день припадало два свята, і які разом відзначали – це рідко буває. І мені хотілося б висказати подяку організаторам за те, що вони організували це свято, за їхнє добре ставлення до китайського народу», - зазначив під час свого виступу заступник посла КНР пан Шіа.

Святкування у Львові китайського Нового року завершилося лазерним шоу на площі перед Палацом Потоцьких та святковою ходою Драконів центральними вулицями міста.

Фото - Сергій Бобра

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ