Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

У квітні львівським шахтарям обіцяють виплатити борг по зарплаті

1/4
До 20 квітня Міненерговугілля планує повністю погасити заборгованість із зарплати шахтарям ДП «Львівугілля». Про це повідомив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Мартиненков, перебуваючи з робочим візитом на шахті «Межирічанська» Сокальського району, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За словами першого заступника міністра, ДП «Львіввугілля» сьогодні перевиконує план видобутку вугілля й подібні проблеми в подальшому виникати не повинні. «Львівсько-Волинський вугільний басейн відвантажує вугілля на Вуглегірську ТЕС через всю країну. І на сьогодні шахти активно працюють й перевиконують плани», - зазначив він.

Загалом на сьогодні шахтарям Львівщини заборгували 36 млн. грн. за лютий. Крім цього, ще 75 млн. грн. заробітної плати за березень їм повинні виплатити у квітні.

Ігор Мартиненков також розповів, що наступного тижня його відомство планує представити програму розвитку вугільної галузі України до кінця цього року та на 2016 рік.

«Завдання країни – мінімізувати імпорт і збільшити власне добування вугілля, а також нафти та газу. Основний акцент буде зроблено на боротьбі за собівартість. А це, у свою чергу, безпека, розвиток технологій та механізація забоїв», - резюмував заступник міністра.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ