Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові майже п'ять тисяч людей хочуть служити у Моїй новій поліції

1/9
У Львові майже п'ять тисяч охочих служити у Моїй новій поліції заповнили анкети. Про це сьогодні, 28 квітня, під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Зюбаненко.

«Від моменту оголошення конкурсу анкети вже заповнили майже п’ять тисяч осіб. Понад 70 відсотків з них – хлопці. Більшість – з вищою освітою. Всі мотивовані, мають бажання захищати закон та допомагати людям», - повідомив Сергій Зюбаненко.

Він також додав, що з усіх поданих анкет буде відібрано близько 1000-1200 кандидатів на проходження навчання. Під час підготовки будуть проводитись екзамени, а також підсумковий іспит.

"Власне на службу пройдуть 800 кандидатів, інші будуть відсіюватись під час екзаменів та підсумкового іспиту", - пояснив Роман Баховський, заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУМВС України у Львівській області.

Нагадаємо, конкурсний набір громадян на навчання у нову патрульну службу Львова триватиме до 13 травня 2015 року. Усі бажаючі віком від 21 до 35 років можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС або за адресою: м.Львів,вул.Коперніка, 15 (палац Потоцьких) у робочі дні з 09.00 до 18.00. Телефон гарячої лінії (032) 258-62-22. Бажаючі заповнити анкету повинні мати з собою паспорт громадянина України, посвідчення водія та ідентифікаційний код.

Фото - Сергій Бобра, Гал-Інфо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ