Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові презентували величезну Різдвяну Зірку

Традиційно під час Різдва з 7 до 9 січня на площі Ринок у Львові уже вшосте відзначають Свято пампуха. Спеціально до Свята майстри-звіздарі створили величезну Різдвяну Зірку, яку сьогодні, 7 січня, о 13.00 презентували на головній сцені Свята Пампуха. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Чотириметрова красуня декорована склом червоного, білого та срібного кольору. Цей святковий восьмикутний символ світитиметься, обертатиметься і милуватиме око гостей Свята Пампуха протягом усіх різдвяних свят. Християни вважають восьмикутну зірку своїм символом, адже це Вифлеємська зірка, яка сходить перша у Святвечір» - розповів Андрій Сидор, директор VI Міського Свята Пампуха.

О 15.00 львів’ян та гостей міста частували кутею. Понад 1000 порцій цієї головної страви Різдва роздали на сцені Свята усім охочим.

Окрім того, підщ час свята можна буде посалувати понад 6000 пампушками. 

Також цього разу на Святі Пампуха відкрили «Львівську різдвяну пошту», завдяки якій львів’яни та гості міста зможуть надіслати своїм близьким Різдвяну листівку у будь-який куточок земної кулі! До створення ексклюзивної листівки долучились відоме Art Atelier Voytovych, львівський художник Мар'ян Пиріжок та шаржист з Коломиї Ігор Бежук. Це продовження art-проекту«Зі Львова з любов'ю».

Вперше на Святі Пампуха запрацювала «Пампухова хата», де представлено понад 50 тис. пампушків. Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком або з шоколадом – найрізноманітніші види цих пампушків можна скуштувати в одному місці.

На площі Ринок протягом Свята працюватиме святковий ярмарок, де представлені численні українські різдвяні смаколики, святкові сувеніри та атрибути.

А ще на Святі Пампуха щодень відбуваються різноманітні пампухові забави для дітей і дорослих, як-от: «Конкурс господинь», «Конкурс пампухоїдів», «Конкурс на найкращий вертеп, «Конкурс ангелів та чортів».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ