Слухай онлайн
Cуспільство

В Кінологічному навчальному центрі привели до присяги мобілізованих військовослужбовців

1/4
В Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби відбувся мітинг з нагоди прийняття Військової присяги військовослужбовцями, призваними під час 4-ої хвилі мобілізації. Урочисто присягнув на вірність українському народові 41 прикордонник. Серед них уродженці Львівської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей. Повідомили в прес-службі ДПС України.

Вітаючи військовослужбовців з прийняттям присяги начальник Кінологічного навчального центру Валерій Мошора зазначив, що на них чекає напружене навчання для здобуття навичок та умінь для виконання службових завдань на кордоні та в зоні проведення АТО. Валерій Мошора побажав військовослужбовцям та всім присутнім найшвидшого завершення неоголошеної війни та мирного неба над головами.

Привітати військовослужбовців прийшли також міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко, почесний голова Великомостівської організації воїнів-прикордонників Валентин Карпенко та отець Роман Возняк.

Дякуючи присутнім за підтримку, військовослужбовці, які прийняли присягу, пообіцяли докласти усіх зусиль та умінь для збереження територіальної цілісності України та недоторканості її кордонів.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ