Слухай онлайн
Cуспільство

Волонтерів запрошують долучитись до акції "Фабрика святого Миколая"

фото - газета
фото - газета "День"
фото - газета
фото - газета "День"
фото - газета
фото - газета "День"
фото - газета
фото - газета "День"
фото - газета
фото - газета "День"
1/5
Фабрика Святого Миколая - це чарівне місце, що наповнене духом зимових свят, любові та добра. Впродовж 12-17 грудня тут працюватимуть Помічники Св. Миколая. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цього року молодь менш активно, ніж в попередні роки, зголошувалась допомогти Чудотворцю  прийти безпосередньо в домівки діток, до яких Святому Миколаю самостійно складно знайти дорогу. Але все ж близько 500 старшокласників, студентів та молодих людей зі Львова зголосилися стати до лав Помічників.

День Святого Миколая - це прекрасна українська традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує. Фабрика Св. Миколая працює для того, щоб дух доброчинності Чудотворця прийшов в це свято до кожної дитини, незважаючи на достаток родини чи стан здоров’я.

Робота Помічників Миколая на Фабриці дуже інтенсивна та структурована. Волонтери трудитимуться в відділах прийому подарунків, видачі адрес потребуючих дітей, сортування, пакування, перевірки якості запакованих подарунків і, звичайно, рознесення подарунків до домівок дітей», - зазначають організатори.

Всі Помічники Св. Миколая повинні бути добре підготовленими і для цього відвідують спеціальні вишколи. Останній такий вишкіл в цьому році відбудеться 10 грудня о 17.45 в Медіатеці за адресою: вул. Мулярська, 2а. Тож, якщо Ви хочете допомогти Чудотворцю сповнити діток вірою в дива, зареєструйтесь на сайті акції та прийдіть на вишкіл.

До найочікуванішого дитячого зимового свята залишилися лічені дні, і від усіх нас залежить чи не згасне віра у диво та добро у серцях дітей нашого міста.

Цього року помічники Св. Миколая традиційно завітають до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також до дітей, чиї батьки учасники або загинули в зоні АТО.

Запрошують усіх людей доброї волі відвідати Фабрику Святого Миколая, долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та допомогти Чудотворцю принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує.

«Ми радо приймемо іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки, засоби гігієни. Подарунки просимо приносити  до 16 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівському Палаці Мистецтв за адресою: вул. Коперника, 17 (з 10.00 до 19.00 год)», - зазначають організатори.

Також запрошують долучитись до акції водіїв-помічників Св. Миколая, котрі мають можливість допомогти нам з перевезенням волонтерів та подарунків ввечері 18 грудня від Фабрики Св. Миколая до домівок малюків, які з нетерпінням чекають візиту від Помічників Чудотворця.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...