2:0 - Україна б'є Францію у Києві. Відео

У першому матчі плей-офф відбору на Чемпіонат світу 2014 збірна України перемогла збірну Франції з рахунком 2:0.

Перший гол на 61 хвилині гри після передачі Едмара забив Роман Зозуля. Уго Льоріс майже дотягнувся, та мяч таки перетнув лінію воріт.

Згодом на 82 хвилині той же Зозуля заробив пенальті, яке реалізував Андрій Ярмоленко.

Суддя компенсував 3 хвилини, але команди через серію штрафних і кутових переважно у ворота українців зіграли всі 96 хвилин. Та нашій збірній, попри низку небезпечних моментів, таки вдалося зберегти свої ворота сухими.

Вже у компенсований час обидві збірні залишилися вдесятьох: червоні картки отримали французький та український захисники Косельни та Кучер.

Матч проходив у Києві на стадіоні "Олімпійський". Матч-відповідь 19 листопада на "Стат де Франс" у Парижі.

Відео з youtube користувача HighlightsGoalsHQ.