Львівські тенісисти – серед найсильніших на міжнародному турнірі Galychyna Cup

У Львові завершився престижний міжнародний тенісний турнір третьої категорії Galychyna Cup, участь у якому взяли юні майстри ракетки до 16 років з усіх куточків України, а також з різних країн Європи.

Переможцем одиночного турніру серед хлопців став львів’янин Святослав Ільницький. У фіналі турніру він переміг киянина Гліба Бакланова – 6:2, 6:2. В одиночних змаганнях дівчат найкращою стала Любов Костенко з Кривого Рогу. У фіналі змагань вона перемогла киянку Валерію Розенкову – 7:6, 6:3.

Михайло Муравйов (Кривий Ріг) та Марк Ніколюк (Одеса) без бою стали переможцями у змаганнях пар серед хлопців. Їхні суперники у фіналі Атрем Авдєєв (Кривий Ріг) та Максим Корчак (Київ) знялися зі змагань через травму одного з гравців.

У парних змаганнях дівчат боротьба за головний кубок змагань розгорілася не на жарт, але все-таки львів’янки Анна Мартем’янова та Анна Нападій перед своїми вболівальниками таки зуміли дотиснути Любов Костенко (Кривий Ріг) та Анну Сєркову (Київ) – 6:3, 6:3.

На фото: Директор турніру Анатолій Стасюк, головний суддя змагань Гліб Пивоваров разом з переможцями