Львівська обласна рада висловила недовіру голові Львівської ОДА Михайлові Костюку. За це в ході таємного голосування висловилися 74 депутати.
Проти проголосували 20 депутатів, 9 - утрималися, 1 бюлетень був недійсний. Голосували 104 депутати. Щоб набрати дві третини голосів для відставки, потрібно було понад 76 голосів "за".
Попри таємність голосування депутати від ВО «Свобода» демонстрували свої бюлетені на теле- та фотокамери журналістів.
Депутати також ухвалили звернення до Генерального прокурора України В. Пшонки, в якому просять з’ясувати законність суміщення посад голови облдержадміністрації Михайла Костюка та отримання коштів на приватному підприємстві.
У рішенні також йдеться, що звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2011 рік та Програми "Про створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів" за 2010 - 2011 рік взяти до відома.
Роботу голови Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2011, Програми "Про створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів" за 2010 - 2011 рік, делегованих обласною радою повноважень щодо забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів, сприяння інвестиційної діяльності на території області визнати незадовільною.
Обласній державній адміністрації відповідно до делегованих радою повноважень, територіальним представництвам центральних органів виконавчої влади в області спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити у 2012 році вирішений нагальних господарських і соціальних проблем у 2011 році та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2012 рік, інших обласних бюджетних програм.
Нагадаємо, що для того, аби оголосити недовіру губернатору, потрібна проста більшість голосів відповідної обласної ради. Після цього Президент мав би відреагувати і ухвалити рішення про те, чи залишати керівника області на посаді, чи ні. Для відставки голови ОДА потрібно понад дві третини голосів ради - тоді у президента, відповідно до чинного законодавства, нема вибору.