Слухай онлайн
Cуспільство

11 липня у Львові почнуться треті "Єврейські дні у Ратуші"

Лекції та дискусії про сучасні історичні музеї Східної Європи відбудуться під час публічної програми "Єврейські дні у Ратуші", влаштованої Центром міської історії. Про перспективи музеїв та виклики, що постають перед ними у презентації багатокультурної спадщини, говоритимуть з 11 до 27 липня.

“Музейний бум ХХI століття” - так експерти та журналісти називають процеси, які зараз відбуваються в музейній індустрії по всьому світу. Поява великої кількості нових музеїв і розбудова старих, впровадження інтерактивних форматів та використання нових технологій у експозиціях, колосальне зростання відвідуваності серед різних аудиторій, бурхливі дискусії в пресі та серед фахівців про нову роль музеїв в сучасних суспільствах, - усе це засвідчує про відродження і важливість цих інституцій в сучасному світі.

Якими є музеї сьогодні? Що означає музейний бум? Як сучасні музеї працюють з минулим? І який вплив вони мають на формування наших уявлень про себе, про наше минуле, сьогодення та майбутнє? На ці та інші питання спробують відповісти учасники публічної програми «Єврейських днів у Ратуші: (Не)Показане минуле у музеях Східної Європи». Дослідники, експерти, практики музейної справи з України, Польщі, Ізраїлю, Росії та Сполучених Штатів Америки запросять до дискусії широку львівську громадськість та гостей міста.

Програма триватиме з 11 по 27 липня 2017 року в приміщенні ресторану “Ратуша” (пл. Ринок, 1). Лекції та дискусії відбуватимуться українською та англійською мовами з синхронним перекладом. 

Вхід вільний для усіх зацікавлених!

Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ