Слухай онлайн
Політика

15-річний школяр з Дрогобича став учасником конференції Ради Європи

Цього тижня у Стразбурзі (Франція) відбулась конференції Ради Європи з нагоди 30-річчя Конвенції ООН щодо прав дитини та перегляду стратегії з прав дитини. Про це Гал-інфо повідомили сьогодні, 22 листопад , у прес-службі Дрогобицької міської ради.

Від ініціативної групи дітей, які моніторили дотримання положень Ланзаротської Конвенції в Україні, був обраний юний делегат-експерт з України — Ростислав Платко.

Йому 15, він з Дрогобича і небайдужий до прав дітей.

На панельній дискусії він виступив з промовою «Сила підтримки. Питання сексуального насильства над дітьми».

Ростислав був ключовим доповідачем на рівні з Головою та Членами Ланзаротського Комітету та спеціалістами з Нідерландів та Ісландії.

Юний дрогобицький парламентар розповів свою історію, роповівши про виклики, з якими діти стикаються в Україні і шляхи їх вирішення. - «Будь зміною, яку ти хочеш бачити в світі» — цитував Махатма Ганді Ростик. - «Не соромтеся говорити з нами про сексуальну освіту, дорослі». - «Об'єднуйте зусилля з нами, дітьми». - «Тренуйте вчителів говорити з дітьми про кібер-насильство та сексуальну експлуатацію та насильство». - «ЗМІ, будьте більш чутливими, коли говорите про дітей, не піддавайте нас ризикам». - «Будьте відповідальними».

Закінчив Ростислав цитатою з пісні "Imagine" Джона Леннона: «You may think I'm a dreamer, but I'm not the only one, I hope one day you'll join us and the world will be the one».

«Ти можеш вважати, я - мрійник, але я такий не один, я сподіваюся одного дня ти приєднаєшся до нас, і світ стане єдиним цілим».

Важливо було усвідомити, що члени Ланзаротського Комітету посилалися на тези промови Ростислава, відзначивши, що він доніс меседжі про 3 з 5 стовпів Конвенції: Попередження, Освіта, Захист.

Членкиня Комітету говорила про, те, що коли Комітет створювався, її мрією було, щоб діти почали діяти, Ростислав та діти з України здійснили цю мрію.

Нагадаємо, як вже повідомляло Гал-інфо, відтепер у Дрогобичі стане простіше відкрити бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");