Cуспільство  |  Спорт

17-річний дефлімпієць з Львівщини став віцечемпіоном світу з шахів

Спортсмен Денис Колб здобув друге місце на чемпіонаті світу зі шахів у складі дефлімпійської збірної України, що пройшов у Варшаві, інформує пресслужба ЛОВА.

17-річний Денис Колб навчається у спеціальній школі-інтернаті "Марії Покрови" для дітей, що не чують. Попри юний вік, хлопець має звання майстра спорту України з шахів, є багаторазовим призером чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань на міжнародному рівні. У 2019 році Денис став срібним призером континентальної першості, а цьогоріч виборов «золото» чемпіонату Європи.

На останніх змаганнях у Варшаві спортсмен представляв Львівський обласний центр "Інваспорт", у якому тренується.

Зазначимо, у чемпіонаті світу зі шахів взяли участь 24 країни, команду України представили 15 спортсменів, які вибороли шість медалей.