17-річний плавець Львівщини з порушенням зору виборов Кубок України

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/2
У місті Кам‘янському сьогодні завершився Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням зору. Про це повідомили 9 квітня Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Змагання об‘єднали понад 200 плавці з усієї України. Участь у змаганнях за підтримки Управління солоді та спорту Львівської ОДА взяла і збірна команда Львівщини. Нашу область на Кубку представляли вихованці Львівської дитячо-юнацької школи для людей з інвалідністю «Галичина» та центру "Інваспорт".

Вразив результатом на змаганнях 17-річний Святослав Дороцький. Хлопець змагався серед спортсменів з порушенням зору. Святослав став першим у плаванні брасом і на 50, і на 100 метрів. Тренується хлопець вже близько 10 років.

"Святослав любить аналізувати свої результати та якісно працювати над помилками. Це й допомагає йому досягати результатів. Займаємось щодня. Маємо по 10 тренувань в тиждень", – розповідає Олена Сальнікова, тренерка Святослава.

Призерами змагань у різних дисциплінах також стали представники Львівщини Роман Мичка, Ілона Скляр, Мар’ян Квасниця та Роман Малиновський. Усього збірна Львівщини виборола 15 медалей.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, збірна Львівщини виборює срібло на чемпіонаті зі стрибків на акробатичній доріжці.