Збірна Львівщини виборює срібло на чемпіонаті зі стрибків на акробатичній доріжці

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/3
У Вінниці підходить до завершення Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. Про це повідомили увечері 8 квітня у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА взяла і збірна команда Львівщини, спортсмени якої є вихованцями Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи та львівських спортивних секцій.

Чемпіоном України став Олег Мазурик з Дрогобича. Торік у вересні він також став володарем Кубку України за підсумками багатоборств серед чоловіків 2007 року народження і старших. Бронзовим призером стає 20-річний Віталій Войтів. Чоловіча команда стала четвертою.

Серед жінок віцечемпіонкою стає Євгенія Жгута. Загалом команда дівчат, до якої входили, окрім Євгенії, Ліліана Кіцера та Анна-Марія Вагіла, вибороли друге командне місце.

У загальнокомандному підсумку збірна Львівщини виборола друге місце.