Слухай онлайн
Економіка

28 маршрут на Рудне відновлює роботу

Як повідомили 23 червня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, з ініціативи заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, сьогодні відбулася нарада з заступницею міського голови Львова Іриною Маруняк, начальником управління транспорту ЛОДА Тарасом Оприском, начальником управління транспорту ЛМР Орестом Олеськівим, селищним головою Рудного Ігорем Форманчуком, а також депутатами міської ради, яким небайдужа ситуація з маршрутками.
Фото Олена Ляхович

З ініціативи заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, сьогодні відбулася нарада з заступницею міського голови Львова Іриною Маруняк, начальником управління транспорту ЛОДА Тарасом Оприском, начальником управління транспорту ЛМР Орестом Олеськівим, селищним головою Рудного Ігорем Форманчуком, а також депутатами міської ради, яким небайдужа ситуація з маршрутками.

За результатами наради, 28 маршрут відновить свою роботу сьогодні від 16.00. Упродовж тижня на маршруті має бути 3 автобуси марки "Атаман".

Графік руху на цей тиждень по кінцевій у Рудному : 6.30, 7.15, 8.00, 9.30, 10.15. Ввечері: 17.00, 17.45, 18.30, 19.15, 20.00

"Це експериментальний графік. І кількість автобусів теж тимчасова. Ми домовилися зустрітися у такому ж складі через тиждень. До цього часу ЛМР має проаналізувати пасажиропотоки. І можливо, з наступного вівторка кількість автобусів потрібно буде збільшити. На мою думку, Львів повинен вже давно розуміти і працювати над тим, щоб усі території майбутньої ОТГ розвивалися рівномірно. Тут треба особливу увагу звернути на питання з добиранням людей і громадським транспортом", - наголошує Юрій Холод.

До теми зміни маршрутів для Рудного, щоб мешканцям було зручно добиратися у різні його частини, представники ЛМР погодилися повернутися після завершення карантину.

Зустріч має відбутися також у Львівській обласній державній адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ