9-річна Анастасія Цюняк зі Стрия – призер міжнародного рейтингового турніру з настільного тенісу

Радісна звістка надійшла з Рогатина, де з 21 по 23 вересня відбувся традиційний міжнародний рейтинговий турніру «Кубок Роксолани», куди завітали юнаки та дівчата з різних областей України та Молдови.

За підсумками змагань дівчат вікової групи 2009 р.н. і молодших перемогу здобула Колєннікова Діана (м. Жовква), друге місце посіла Пукало Тетяна (м. Рогатин), а третє – Цюняк Анастасія зі Стрия.

Цікаво, що учениця 4-го класу Стрийської СШ№11 Анастасія Цюняк була єдиною тенісисткою, яка представляла наше місто Стрий (тренер – Ігор Лебідь). У боротьбі за призове третє місце вона перемогла львівську тенісистку Марію Сидорко у п’яти напружених партіях – 3:2.

Зазначимо, що це далеко не перша медаль юної стриянки – влітку на турнірі в м. Сколе вона фінішувала другою, а в травні – у Миколаєві – третьою.