Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Андрій Васько став генеральним директором обласного центру медицини катастроф

Сьогодні, 16 травня, відбувся конкурс на заміщення посади директора Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф. Про це повідомляє ЛОР.
Андрій Васько

На конкурс подався один кандидат – в.о. керівника центру Андрій Васько. Він представив на розгляд конкурсної комісії програму розвитку центру медицини катастроф та окреслив основні завдання, які ставить перед собою та своїм колективом.

Зокрема, Андрій Васько наголосив на важливості постійного навчання та перекваліфікації працівників, формування бригад ЕМД відповідно до нормативних актів, цифровізація, радіозвʼязок, кіберзахист, покращення матеріально-технічного забезпечення, міжнародне співробітництво, пошук грантів, сертифікація команд ЕМД за міжнародними стандартами ВООЗ, включення Львівського Центру ЕМД в пул аварійно-рятувальних підрозділів Європейського Союзу, покращення умов праці працівників та піклування про їх психічне здоровʼя та реабілітацію.

За підсумками обговорення та співбесіди конкурсна комісія вирішила рекомендувати призначити генеральним директором Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Васька терміном на 5 років.

Андрій Васько працював у департаменті охорони здоров’я ОДА, з 2020 року – в.о. генерального директора обласного центру медицини катастроф.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ