Слухай онлайн
Політика

Антикризова коаліція діє всупереч інтересам українського народу – Борис Тарасюк

«Ми вважаємо, що без консолідації національно-патріотичних сил України неможливо протистояти цьому хаосу, який відбувається у нашій державі. Необхідно протидіяти цій «кризовій» коаліції, яка діє всупереч інтересам українського народу та українській державі. Саме в цій площині ми думаємо і про відновлення місця НРУ, як політичної сили так і про зміцнення та консолідацію демократично-патріотичних сил, і саме на це були спрямовані наші домовленості й рішення, які були прийняті у грудні минулого року з Українською народною партією», – про це „Гал-info” повідомила прес-служба НРУ.
            «Ми не ставимо за мету об’єднання в єдину партію НРУ та УНП. Ми ставимо досить реалістичну мету – почати організаційно об’єднуватися. Тому ми створили раду, яка складається з представників Руху та УНП і ця рада почала працювати. Разом з УНП ми плануємо спільні акції, ми знову відновлюємо здатність до співпраці. І якщо все буде нормально, то ми прийдемо до логічно рішення - об’єднання двох політичних сил НРУ та УНП, і цим самим відтворимо потугу Народного Руху України», – сказав Борис Тарасюк.
 Відносно можливого об’єднання з іншими політичними силами Борис Тарасюк зазначив, що НРУ і УНП виступає за об’єднання всіх патріотично-демократичних сил і вважає, що лише через процес об’єднання можливе досягнення бажаної мети. «Цим закликом ми даємо сигнал всім нашим партнерам по національно-демократичному спектру і звичайно ми хочемо зробити широке об’єднання демократичних сил. Також Народний Рух виступає за координацію національно-демократичних сил у парламенті, адже без координації спільних дій у Верховній Раді неможливо говорити про захист конституційних повноважень президента та Конституції в цілому», – наголосив Борис Тарасюк.
           Лідер Народного Руху також  зазначив, що політичне життя нашої країни свідчить про те, що жоден проект не має надії на успіх, яскравим прикладом може бути НДН, СДП(о), коли їх керівництво знаходилося при владі, то ці проекти трималися, як тільки керівництво переставало бути владою, проекти втрачали свої рейтинги. «Якщо проект не має могутньої ідеологічної та організаційної бази, то це проект невдалий. Щодо Народного Руху, то це не проект – це справжня політична партія і це не заперечує жоден політолог, і саме тому НРУ посідає вагоме місце в українській політиці, оскільки Рух виник на основі запиту у суспільстві», – вважає Борис Тарасюк.
Нагадаємо, Голова Народного Руху Борис Тарасюк і лідер УНП Юрій Костенко підписали декларацію про відновлення організаційної єдності обох партій.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ