Слухай онлайн
Економіка

Апеляційний суд Львова визнав не дійсним повторний продаж «Галолу»

Апеляційний суд Львова визнав не дійсним повторний продаж ВАТ «Галол». Про це «Гал-info» повідомила заступник голови ГО „Галол” за законність” Оксана Новосад.
За її словами крім того, що Господарський суд Києва  визнав не дійсним купівлю - продаж цілісного майнового комплексу «Енерготехпром».   Апеляційний суд Львова визнав не дійсним продаж майнового комплексу за конкурсом №2 від 29 серпня 2002 року. «Підприємство два рази продали різним юридичним особам, перший раз підприємство продали – 28 серпня 2002 року, другий - 29 серпня 2002 року» - сказала Оксана Новосад
     Як повідомляло «Гал-info» Господарський суд Києва  зобов’язав  «Енерготехпром» передати цілісний майновий комплекс  «Галолу» «майно цілісного майнового комплексу  Відкритого акціонерного товариства «Галол», яке отримане на підставі актів прийому –передач до договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу за конкурсом №1 від 28 серпня 2002 року
     Нагадаємо, в минулому році засідання у Вищому господарському суді України відносно законності угоди купівлі-продажу ВАТ „Галол” перенесли у зв’язку з судовою реформою. Справа вирішили розглядати  у Господарському  суді Києва. До цього справа розглядалася  Господарському суді Львівської області за позовом трудового колективу „Галолу”  про розірвання угоди купівлі-продажу заводу між його санатором компанією „Автолізинг Україна” та фірмою „Енерготехпром”.
      ВАТ „Галол” спеціалізується на виробництві олив всіх типів (в т.ч. моторних, локомотивних і трансформаторних), мастил та присадок для різноманітної техніки, зокрема танків.У 2001 році припинив виробництво. У 2002 році санатор заводу фірма „Автолізинг Україна” продала його майно за 2,5 млн  грн  київській „Енерготехпром”, яка перепродала його „ФК-Груп»
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");