Апеляційний суд Львова визнав не дійсним повторний продаж Галолу
Слухай онлайн
Економіка

Апеляційний суд Львова визнав не дійсним повторний продаж «Галолу»

Апеляційний суд Львова визнав не дійсним повторний продаж ВАТ «Галол». Про це «Гал-info» повідомила заступник голови ГО „Галол” за законність” Оксана Новосад.
За її словами крім того, що Господарський суд Києва  визнав не дійсним купівлю - продаж цілісного майнового комплексу «Енерготехпром».   Апеляційний суд Львова визнав не дійсним продаж майнового комплексу за конкурсом №2 від 29 серпня 2002 року. «Підприємство два рази продали різним юридичним особам, перший раз підприємство продали – 28 серпня 2002 року, другий - 29 серпня 2002 року» - сказала Оксана Новосад
     Як повідомляло «Гал-info» Господарський суд Києва  зобов’язав  «Енерготехпром» передати цілісний майновий комплекс  «Галолу» «майно цілісного майнового комплексу  Відкритого акціонерного товариства «Галол», яке отримане на підставі актів прийому –передач до договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу за конкурсом №1 від 28 серпня 2002 року
     Нагадаємо, в минулому році засідання у Вищому господарському суді України відносно законності угоди купівлі-продажу ВАТ „Галол” перенесли у зв’язку з судовою реформою. Справа вирішили розглядати  у Господарському  суді Києва. До цього справа розглядалася  Господарському суді Львівської області за позовом трудового колективу „Галолу”  про розірвання угоди купівлі-продажу заводу між його санатором компанією „Автолізинг Україна” та фірмою „Енерготехпром”.
      ВАТ „Галол” спеціалізується на виробництві олив всіх типів (в т.ч. моторних, локомотивних і трансформаторних), мастил та присадок для різноманітної техніки, зокрема танків.У 2001 році припинив виробництво. У 2002 році санатор заводу фірма „Автолізинг Україна” продала його майно за 2,5 млн  грн  київській „Енерготехпром”, яка перепродала його „ФК-Груп»
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...