Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Асоціація міст України взялась шукати корупцію в освіті

Асоціація міст України просить батьків учнів і освітян взяти участь в анкетуванні про корупцію в освіті. Про це повідомили в Офісі реформ у Львівському РВ АМУ.

Верховна Рада України проводить анкетування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також батьків здобувачів загальної середньої освіти. Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій С. Бабак попросив Асоціацію міст України посприяти з поширенням інформації про це анкетування. 

Опитування є анонімним та проводиться з метою дослідження освітнього середовища та виявлення факторів, що сприяють або можуть сприяти проявам зловживань і вчиненню порушень законодавства, зокрема антикорупційного. Анкетування охоплює всі регіони України та триватиме до 10 квітня 2020 року.

Посилання на анкету для керівників закладів освіти.

А також просимо сприяння у поширенні посилання на анкету серед батьків здобувачів освіти (за умови наявності способів комунікації).

За результатами анкетування буде підготовлено рекомендації стосовно усунення факторів, що сприяють або можуть сприяти проявам зловживань і вчиненню порушень у галузі освіти законодавства, зокрема антикорупційного.

Контактна особа  - Аршиннікова Анна Валеріївна,

тел. 095-224-22-29

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ