Слухай онлайн
Економіка

Авіадоставка з Китаю: як посилки приходять вже на наступний день

Здійснюючи покупки на китайських торгових майданчиках ми рідко замислюємося про те, як же так виходить, що придбаний товар приходить в пункт призначення в найкоротші терміни. Тут немає ніяких секретів чи таємних змов, є тільки нині популярний і ефективний спосіб доставки вантажу - авіаперевезення. Авиа доставка из Китая - це швидко, безпечно, економно! На відміну від транспортування товару за допомогою морських, залізничних і автомобільних перевезень, авіадоставка залишається найбільш пріоритетним способом міжнародної доставки вантажу в Україну.

У цій статті ми розповімо вам про особливості та переваги перевезень повітряним транспортом, а також розкриємо - які товари вигідно доставляти з Китаю в Україну виключно літаками.

Авіадоставка: особливості

Авіаперевезення мають кілька значних особливостей:

  • для доставки по повітрю можуть використовуватися не тільки літаки, але і вертольоти. Бувають випадки, коли товар необхідно доставити в місцевість, де немає місця для посадки літака і довгих посадочних смуг в цілому. Тоді на допомогу приходять вертольоти. На відміну від літаків вони не такі габаритні і сідають навіть на маленьких майданчиках.
  • доставка по повітрю призначена не для всіх видів вантажу. Хоч і кажуть, що літаком можна переправляти абсолютно все, що заборонені - зброя, наркотичні, хімічні і радіоактивні речовини - не переправляються.

Повітряним транспортом, що не менш цікаво, доставляють навіть рослини і тварин. Це говорить про якість безпеки такого виду транспортування товару.

Авіаперевезення: переваги

Найголовнішими перевагами авіадоставки є, звичайно ж:

  • швидкість;
  • надійність;
  • подолання будь-яких географічних перешкод;
  • універсальність.

Літаки, на відміну від кораблів, поїздів і автомобілів, здатні в рази швидше доставляти вантаж. Літаки легко пролітають над морями і гірськими масивами, поки аналогічні види транспортування вантажу змушені мати справу з землею. Вони також здатні переправляти важкий товар на великі відстані без зупинок на дозаправку.

В економії часу на такі дрібниці і криється секрет динамічної доставки повітряним транспортом.

Авіадоставка з Китаю в Україну: вигідний для перевезення літаком вантаж

Вигідними товарами для транспортування по повітрю вважаються:

  • електронна та побутова техніка;
  • косметичні засоби;
  • одяг та взуття;
  • автомобільні запчастини.

В цілому, все, що відноситься до ажіотажної та сезонної продукції - найкраще переправляти саме літаком.

"Джерело: easycargo.ua"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ