Слухай онлайн
Політика

Борис Тарасюк не має наміру іти з політики

Борис Тарасюк, пояснюючи своє рішення щодо відставки з посади міністра закордонних справ, заявив, що Шевченківський райсуд Києва у вівторок так і не ухвалив рішення щодо його перебування на посаді міністра по суті. "Я очікував, що Шевченківський суд Києва, який мав би розглянути позивну заяву по суті, не розглянув. На мій погляд, такі дії суду говорять про затягування процесу", – зазначив Борис Тарасюк. Про це „Гал-info” повідомила прес-служба Народного Руху України.
 "Особисто я вважаю, як політик, як дипломат, як громадянин, що далі не можна тягнути з цією справою. Продовження цієї ситуації приводить до того, що шкода завдавалася інтересам держави та дипломатичній службі. Вважаю неможливою реалізацію своїх посадових функцій через повернення до ручних методів керування державою. Через неугодного керівника ставиться під сумнів діяльність всієї установи", - сказав Борис Тарасюк.
Він   також підкреслив, що працював міністром через бажання відстоювати інтереси держави і реалізувати зовнішньополітичний курс Ющенка включно з курсом на членство в ЄС і НАТО. «Я завжди відчував підтримку голови держави, у цьому президент був завжди послідовний, чого не можна сказати про секретаріат президента. Я усвідомлював і розумів, що моя боротьба за конституційні повноваження президента має сенс, якщо бачиш результат, але останнє засідання Шевченківського суду остаточно розчарувало мене у здатності нашої судової системи вирішувати справи. Поміж тим, 46 народних депутатів 14 листопада 2006 року зробили подання до Конституційного суду, аби той дав офіційне тлумачення порядку призначення та порядку звільнення членів уряду, котрих відповідно до конституції призначає президент, але до сьогоднішнього дня рішення КС досі немає», – зазначив Борис Тарасюк і додав: «Я активно продовжуватиму займатися міжнародною діяльністю, оскільки у мене залишилися широкі міжнародні зв’язки, авторитет у світовій дипломатії. На сьогоднішній день я маю близько десяти запрошень у закордонні університети, маю запрошення на участь у конференціях».
Нагадаємо, після довготривалої розмови із Президентом Віктором Ющенком, екс-міністр закордонних справ написав заяву про звільнення з своєї посади. Віктор Ющенко уже запропонував на цю посаду кандидатуру Володимира Огризка, який працював заступником Бориса Тарасюка на посаді міністра закордонних справ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ