Слухай онлайн
Політика

БЮТівці обіцяють здавати на Кульпарківську всіх, хто нищитиме їхні рекламні щити

На Різдвяні свята у Львові понищили біг-борди БЮТу. Про це „Гал-info” повідомив керівник департаменту реклами Блоку Юлії Тимошенко Віктор Уколов. Зокрема, за його словами, на вул. Липинського обірвали майже третину рекламного щита. Як зазначив Віктор Уколов, зафіксовані й інші випадки нищення біг-бордів БЮТу в нашому місті, однак поки що це лише інформація, яку центральне керівництво блоку ще не перевірило.
Рекламні щити: „Зима ненадовго! Весна обов’язково прийде! Юлія Тимошенко” встановили у всіх містах України напередодні нового року. У Львові, зокрема, таких біг-бордів є 20-ть. Як зазначив головний рекламіст БЮТу, те, що сталося у Львові, — це єдиний випадок на цілу Україну, коли хтось свідомо понищив рекламні щити блоку.
„Ми вважаємо, що це зробили не львів’яни, а туристи зі сходу, бо львів’ян таке привітання Юлії Володимирівни могло тільки потішили, але аж ніяк не обурити. Те, що сталося, насправді просто дико і нічого, окрім низького рівня політичної культури деяких українців, не демонструє”, — зазначив Віктор Уколов.
У правоохоронні органи з приводу нищення рекламних щитів члени БЮТу не зверталися, однак, як заявив керівник департаменту реклами блоку, „якщо наші партійці піймають когось, хто займатиметься подібним, то негайно здадуть таку людину на Кульпарківську на перевірку політкоректності”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ