Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Через фінансові проблеми не вийшла в друк газета «Український футбол»

Головний редактор газети «Український футбол» Сергій Бондаренко підтвердив інформацію, що сьогодні, 14 серпня, видання не вийшло. Про це він сказав у коментарі «Телекритиці».

Нагадаємо, 13 серпня сайт fakty.ictv.ua з посиланням на свої джерела повідомив, що роботу найстарішого футбольного видання призупинено через страйк журналістів, які протестують проти невиплати зарплат.

«Я підтверджую, що сьогоднішній випуск газети не вийшов. У нас справді фінансові проблеми. Все інше - про страйк і наше закриття, це чутки, які я не бачу сенсу коментувати. Ми працюємо», - сказав він.

Водночас він не зміг повідомити, чи вийде наступний номер газети.

За словами головреда, фінансові проблеми видання пов'язані з ситуацією на ринку друкованої преси, який через кризу в Україні суттєво впав. Пан Бондаренко зазначив, що газету «Український футбол» читачі здебільшого отримують за передплатою, яку оформлюють на початку року. За його словами, протягом року послуги на друк та інші витрати суттєво зросли.

Нагадаємо, газета «Український футбол» була заснована у березні 1991 року. На сайті видання зазначається, що воно виходить двічі на тиждень (по вівторках та п'ятницях) українською мовою. Газета «Український футбол» поширюється у всіх регіонах України. Заявлений тираж у 16 300 примірників.

В 2011 році «Український футбол» разом з газетою «Молодь України» вийшли зі складу державного видавництва «Преса України» та змінили засновників. Видавцем газети «Український футбол» стало товариство з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Український футбол». Товариство, за словами головреда Сергія Бондаренка, було засновано трудовим коллективом видання.

Телекритика

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ