Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Через грип і коронавірус 6 шкіл на Волині перевели на дистанційку

Такі заходи пов'язані з захворюваністю дітей
фото Суспільного

Із 11 грудня на дистанційне навчання на Волині перевели шість закладів освіти у Володимирському, Луцькому та Ковельському районах.

Такі заходи пов'язані з захворюваністю дітей, розповіла Суспільному головна державна санітарна лікарка області Наталії Янко.

У Боратинській громаді на карантин через гострі-респіраторні захворювання пішли учні початкової ланки Боратинського ліцею, а з 12 грудня підуть усі учні Коршівської гімназії, розповів керівник відділу освіти громади Олександр Хомич.

"Стан здоров’я учнів, яких у громаді 2 600, моніторили протягом вихідних. У Коршівській гімназії навчається 78 учнів, 11 грудня в школу не прийшли 38 дітей", — каже Олександр Хомич.

У Боратинській школі, десять кабінетів, у яких навчаються учні перших-третіх класів теж порожні, діти на карантині. В навчальному закладі вжили превентивні заходи щодо запобігання поширення інфекційних захворювань, каже ліцею Світлана Торбик.

"В початковій школі навчаються 250 учнів, з них 75 захворіли. Старші класи ходять на уроки", — розповідає керівниця ліцею.

У сільській амбулаторії спостерігають підвищений рівень звернень пацієнтів різного віку з підозрою на ГРВІ, каже завідувачка медзакладу Оксана Чертюк.

"По нашому закладу безпосередньо за останній тиждень зверталось 177 людей, з яких 12 були швидкими тестами підтверджений COVID, у всіх легкий і середньо тяжкій перебіг, госпіталізованих пацієнтів не було", — говорить лікарка.

Зі слів головної державної санітарної лікарки області Наталії Янко, протягом минулого тижня на Волині зареєстровано загалом 6 200 випадків грипу, ГРВІ та COVID-19, 60% хворих – діти віком до 17 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ