Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Через субсидії українці відмовляються від офіційних зарплат

Комітет підприємців Львівщини наголошує на тому, що сьогоднішня система субсидіювання громадян України гальмує економічний розвиток країни.

"Адже на сьогодні на наших підприємствах є чисельні випадки, коли особи, які приходять з метою працевлаштування, відмовляються від запропонованої їм роботи коли чують, що однією з умов є офіційна виплата заробітної плати", - сказано у відкритому листі КПЛ. 

І далі: "Для того щоб мати можливість отримувати субсидії, люди обирають роботодавців, які платять «чорну зарплату» у конвертах. Тому ті підприємці, які наймають людей і сплачують їм офіційну зарплату з усіма відрахуваннями до бюджету стають неконкурентоздатними на ринку праці.

Комітет підприємців Львівщини не виступає за скасування субсидій для мешканців, які цього потребують. Ми наголошуємо на тому, що сьогоднішня державна політика необґрунтованих пільг ще більше поглиблює інфляційні та тіньові процеси у економіці України.

Вимагаємо від державних органів переглянути політику соціальних виплат та врахувати ситуацію, яка сьогодні склалась на ринку праці".
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ