Слухай онлайн
Cуспільство

Чому людей перетворили на тварин: директор інтернату пояснення не дав

1/3
Учора, 12 жовтня, під головуванням заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка відбулося чергове засідання робочої групи, яка моніторить фінансово-господарську діяльність комунальних закладів Львівської обласної ради.

До обговорення стану справ були запрошені керівники низки установ: «Львівський геріатричний пансіонат», «Підбузький геріатричний пансіонат», «Монастироцький психоневрологічний інтернат», «Самбірський ПТУ-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів», «Роздільський дитячий будинок-інтернат», «Буківський дитячий будинок-інтернат».

«Наша робоча група відвідала левову частку тих закладів, керівників яких ми сьогодні слухали. Штатні розписи, наповнення спецфонду та можливість економити бюджетні кошти – те, на що ми звертаємо увагу чи не в першу чергу. Ну, і, звичайно, якість надання послуг громаді. Що приємно констатувати – на Львівщині чимало закладів, які працюють добре, де віддаються своїй роботі сповна, і де є прекрасні результати. Тож, моніторимо далі. Як тільки матимемо чітку картину, обласна рада вирішить, де можна зекономити, а де – вкрай необхідно дофінансувати», - зазначив після засідання робочої групи Володимир Гірняк.

Разом із тим, додав він, що зараз важливим є переведення керівників комунальних закладів на контрактну форму та надання закладами облради платних послуг. 

З цього ж приводу громадська активістка Галина Янко написала на своїй сторінці на ФБ: «Вчора (12 жовтня) на запрошення депутатів облради мала можливість задати питання директору Монастироцького психоневрологічного інтернату, саме того закладу, де представники офісу з прав людини зафіксували просто жахливі умови перебування та порушення прав самих підопічних інтернату. Отже, зразу після перевірки директор, як він сам визнав, моментально поміняв ліжка, матраци, переносні туалети, і головне гроші були на все одразу. На запитання, чому його підопічні ходять в лахмітті, не доглянуті, як видно було зі світлин, він пояснення не дав. Багато питань щодо обліку спецкоштів (пенсій підопічних, якими розпоряджаються підлеглі).

13 років людина на посаді.... Змучився....Пора....

Щодо кардіологічного санаторію на Кастелівці, я категорично проти продажу цього приміщення. Воно має бути перепрофільоване і залишитися для дітей".

На фото - Монастироцький психоневрологічний інтернат. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ